Doprovodný program

Připravujeme pro vás lákavou nabídku možností, jak trávit volný čas na Velehradě. Již nyní se můžete těšit na odpolední sportovní aktivity i tradiční čajovnu, vinárnu a večer u cimbálu. Nabídneme také nové a originální aktivity.
 

Sobota a neděle 13:30 - 14:25

V době poledního klidu si na recepci můžete zapůjčit deky, deskové hry či sportovní náčiní.
 

Sobota 16:30 - 18:00

Záda, která nebolí

V dnešní době jsou na člověka kladeny velké nároky, a tento si všechny starosti pomyslně naloží na svá bedra a pod jejich vahou se ohne. V každodenním shonu přestane o sebe dbát a přetížená záda se po čase ozvou a vyřadí jej z běžného života. Protože to není nic příjemného, řekneme si na této přednášce, proč k tomu dochází, co dělat, abychom tomu předešli a také co dělat v případě, že jsme se do nekonečného kolotoče bolesti zad už dostali. Součástí bude i praktická ukázka.
 

Šikovné ruce pomáhají

Chceš si po informačně bohatém dni příjemně odpočinout a přitom svým dílem někomu pomoci? Přijď na tvořivý charitativní workshop, kde si můžeš vyzkoušet výrobu stimulačních pomůcek pro rozvoj dětí se zrakovou vadou a kombinovaným postižením. Stačí jen chuť a odhodlání.
 

Hry z dětství

Všichni dospělí byli dětmi, ale málokdo si na to pamatuje. Tehdy jsme si tolik přáli být dospělými. Dnes chceme být mladí duchem. Jako děti jsme pořád něco hráli a možná už jen obtížně pátráme v paměti, jak se některé hry hrají. Co takhle si je osvěžit?
 

Sobota 20:00 - 24:00

Posezení u cimbálu

Pohodový večer můžete zažít ve sklepě gymnázia. Příznivci lidové hudby jistě ocení degustaci vín spojenou s doprovodem cimbálové muziky k tanci i poslechu.

 

Neděle 16:30 - 18:00

Speed dating

Jedinečná příležitost k seznámení se s potenciálním věřícím partnerem v bezpečném prostředí mezi mladými nezadanými věřícími a zdarma. Pokud se rozhodnete Speed datingu zúčastnit, čeká Vás seznámení naživo, kde se sejdou ženy a muži - ženy se usadí ke stolu a muži k nim přisednou. Mají jen několik málo minut na to, aby se navzájem poznali. Po těchto několika minutách se muži přesunou k dalšímu stolu k jiné ženě. Oba si pak navzájem zhodnotí, zda si padli do oka či ne. Jakmile se všichni takto prostřídají, odevzdají výsledky pořadatelům a ti pak těm, kteří si navzájem padli do oka, předají kontakty. Jen pro zajímavost: Rychlé rande vymyslel rabín Yaacov Deyo který chtěl zvýšit počet židovských svateb. (Že z toho bude svatba, Vám rozhodně neslibujeme.)

 

Neděle 20:00 - ???

Pub kvíz

Hospodské a chytré kvízy se staly oblíbenou zábavou mladých napříč světem. O co jde? V týmu (se známými či neznámými) posedíte u sklenky něčeho dobrého a procvičíte mozkové závity. Během večera plného otázek si společně ověříte, co si pamatujete ze školních lavic, jaký máte aktuální přehled a zdali vám funguje selský rozum. Vítězí tým s největším počtem správných odpovědí.

 

Anketa

Co tě zaujalo z doprovodného programu?

Pub kvíz (20)

Celkový počet hlasů: 145